Okna dachowe jakie wybrać? Zestaw OkienOkna dachowe - jakie wybrać? Zestaw Okien Typu “Galeria” Okpol 1 x 78/140/75 cm to propozycja dla osób, które potrzebują wyposażyć w okna większą połać dachu. Dzięki montażowi okien w połaci dachu uzyskać można przede wszystkim doświetlenie poddasza naturalnym światłem słonecznym, natomiast kolejne możliwości i funkcje będą zależne od typu okna, który powinien być ściśle związany z docelowym przeznaczeniem pomieszczenia, do którego ono jest wybierane. Dodatkowym atutem okien dachowych, dostępnych w naszej ofercie jest zamieszczenie klamki otwierającej w dolnej lub górnej części okna, co znacznie ułatwi Państwu jego otwieranie i zamykanie. Zestaw Okien Typu “Galeria” Okpol 1 x 78/140/75 cm zawiera w sumie 2 okna, na które składają się: okno uchylno-przesuwne o wielkości 78 x 140 cm, okno kolankowe 78 x 75 cm. Powłoka łatwozmywalna oznacza, że okno bardzo łatwo się oczyszcza. Okno jest wyposażone w podwójna szybę, która stanowi dobrą izolacje termiczną. Decydując się na to okno można więc skutecznie zmniejszyć straty ciepła. Głębszy montaż. Mniejsze straty ciepła. W tych pokojach nie potrzebujemy najczęściej tak dużo światła naturalnego jak w sypialni, czy w salonie, dlatego w nich okna mogą być nieco mniejsze.

Ponad 3300 pracowników,

Okna dachowe do zespoleń

Doskonała szczelność dzięki zaawansowanemu systemowi 4 uszczelek

Uchylno-przesuwne (modyfikacja wysokoosiowego),

Zestaw Okien Typu “Galeria” Okpol 1 x 78/140/75 cm

0011% 6 332,04 zł 4 559,00 zł

Z roletami w pakiecie szybowym,

Okna pcv https://velshop.pl/okna-lazienkowe dachowe

Jak zamontować okno dachowe? Niesamowite wrażenie może zrobić widok przez okno w dachu w czasie gwieździstych wieczorów lub w słoneczne dni. Także montaż na dachu nie jest skomplikowany, bo nie wymaga wykonywania nadbitek. Okno na poddaszu pozbawione osłony stanie się nie tylko niefunkcjonalne, ale będzie także sprawiało wrażenie „gołego”. Okna na poddaszu mogą być montowane w dachy spadziste oraz proste. Okna połaciowe Velux to jednak nie tylko to - najwyższa jakość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniają także stały dostęp świeżego powietrza, przyczyniając się do zdrowego mikroklimatu pomieszczeń, dbają o ich właściwą izolację termiczną, a ponadto gwarantują funkcjonalność, wygodę i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Choć zarówno okna FAKRO jak i VELUX produkowane są w Polsce to jednak zyski firmy FAKRO pozostają w kraju. Producenci oferują swoje własne oznaczenia wymiarów okien, jednak zarówno ich szerokości jak i wysokości posiadają takie same wymiary dla wszystkich producentów, tworząc pewne standardy. W przypadku plis i rolet wewnętrznych największe znaczenie ma odpowiedni dobór szerokości. Dzięki nim zyskasz możliwość regulacji dopływu światła, co ma znaczenie zwłaszcza w słoneczne dni.

Dzięki nim, możesz regulować światło dowolnie dla własnych potrzeb. Dzięki temu będziemy mogli bez przeszkód przez nie wyglądać, a także wygodnie je otwierać i zamykać. Impregnowana rama nie wymaga konserwacji przez wiele lat. Rama to element, od którego w dużej mierze zależy odporność produktów na działanie wilgoci, dlatego trzeba zwracać na niego uwagę. Dodatkowo zostało ono zaimpregnowane, więc rama jest odporna na trudne warunki atmosferyczne, które mogłyby ją uszkodzić (słońce, deszcz i wiatr). Produkt jest objęty długoletnią gwarancją producent, co pozwala sądzić, że okno zostało zrobione z wytrzymałych materiałów, a tym samym będzie nam służyło przez długi czas. Ponadto zostało ono pokryte powłoką poliuretanową, a więc nie wymaga specjalistycznej konserwacji i jest ono bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Poza tym jest ono łatwe do utrzymania w czystości, ze względu na możliwość obrotu o 180 st. Z kolei modele uchylno-obrotowe można uchylić od góry lub tak samo, jak w przypadku poprzedniego modelu, wokół osi obrotu.

Informacje:

Dodany: 2020-07-15
Kategoria: Okna dachowe

Tagi dla artykułu: 0


Copyright © 2020 Gim2.nysa.pl