Strona główna Uczniowskie akcje
Uczniowskie akcje
Akcja SK PCK „Czerwonokrzyska Gwiazdka”
W ramach akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, w grudniu 2017 r., szkolne koło PCK zorganizowało paczki świąteczne dla 14. rodzin uczniów naszej szkoły, będących w trudnej sytuacji materialnej.
W ramach akcji został również ogłoszony konkurs o tytuł „Mistrza Pomagania” - dla ucznia, który przygotuje najpiękniejszą „Świąteczną Paczkę”.

Wyniki konkursu:
I miejsce –   Mariusz Wożniak, kl. 3bg
II miejsce –  Ada Gruszecka, kl. 3cg
                  Mikołaj Chojecki, kl. 2mg
III miejsce – Paulina Szymańska, kl. 3cg
                  Wojciech Duliba, kl. 6c

Serdeczne podziękowania za współpracę i pomoc podczas akcji kieruję w stronę p. pedagog – Joanny Potoniec oraz p. Lucyny Fieducik-Lis.
Dziękuję również uczniom i wychowawcom za zaangażowanie i ofiarność a laureatom konkursu z całego serca gratuluję.

Opiekun
SK PCK i Wolontariatu

Akcja PCK - Kampania Walki z Głodem
Zebrana kwota 363 zł przeznaczona zostanie na dożywianie dzieci.
Uczennice aktywne podczas akcji:
kl. 7b – N. Kołodziej;
kl. 3ag – A. Bodziak, J. Wójcik, M. Mętel, N. Strama, K. Zając
kl. 3cg – P. Szymańska, W. Dominowska, L. Zabrzeńska, A. Gruszecka;
kl. 3m – S. Leśko, K. Kuś, F. Kowalska i P. Frankowska.

Bardzo dziękujemy rodzicom, nauczycielom oraz uczniom za wsparcie naszej akcji.

Akcja PCK - Kampania Walki z Głodem

W ramach akcji PCK - Kampania Walki z Głodem, 29 listopada podczas przerw na korytarzu obok biblioteki szkolnej oraz podczas zebrań z rodzicami, w dniach 28-29 listopada, członkowie SK PCK rozprowadzali kalendarzyki na rok 2018.  Zebrana kwota - 363 zł. przeznaczona zostanie na dożywianie dzieci.

Uczennice aktywne podczas akcji:

kl. 7b – N. Kołodziej;

kl. 3ag – A. Bodziak, J. Wójcik, M. Mętel, N. Strama, K. Zając

kl. 3cg – P. Szymańska, W. Dominowska, L. Zabrzeńska, A. Gruszecka;

kl. 3m – S. Leśko, K. Kuś, F. Kowalska i P. Frankowska.

Bardzo dziękujemy rodzicom, nauczycielom oraz uczniom za wsparcie naszej akcji.

Anita Warzecha-Trzęsimiech

Wspommy uczniw liceum w sprawnym przeprowadzeniu akcji charytatywnej pod hasem ?Najdrobniejsz pomoc moesz zmieni wiat?. Bdzie ona polega na zbirce publicznej przed rozpoczciem i po zakoczeniu mszy przed kocioami 6 stycznia 2016 roku na terenie Nysy.
   Akcja jest prowadzona, aby wesprze finansowo trjk chorych dzieci z gminy Nysa - Dominik Domin, Baeja Jodowca i Karolin Dbrowsk.
Gdyby kto by chtny prosz o stworzenie listy i wysanie jej na e-mail. Potencjalnych wolontariuszy zapraszamy na spotkanie, ktre odbdzie si w redakcji gazety "Nowiny Nyskie" dnia 10.12.2016 tj. w sobot o godzinie 10:00, w celu przyblienia uczniom przebiegu akcji.

Organizatorzy:
Micha Marini

Magdalena Packa

Gosuj:

www.projektzklasa.pl

Nasz projekt: "CHCEMY PAMITA"

Projekt nr 00418

w dniach od 1 grudnia do 15 grudnia (codziennie)

LICZYMY NA TWJ GOS
(Gimnazjum nr 2 imienia Karpatczykw w Nysie)

W dniu 23 listopada 2016 r., w Gimnazjum nr 2, odby si etap szkolny XXV edycji Oglnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu ycia. Uczestnicy rozwizali test z zakresu zasad zdrowego odywiania, zasad udzielania I pomocy przedmedycznej, problematyki ochrony rodowiska, profilaktyki uzalenie oraz oglnej wiedzy o Czerwonym Krzyu.
Uczennice, ktre zajy dwa pierwsze miejsca bd reprezentoway nasze gimnazjum podczas etapu rejonowego a s nimi: Zuzanna Prus oraz Angelika Nagrska z klasy 1m. Dziewcztom serdecznie gratulujemy i yczymy powodzenia podczas kolejnego etapu.

A.Warzecha-Trzsimiech

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »