Strona główna Konkursy i turnieje Konkurs ?WordMaster? rozstrzygnity
22 kwietnia odby si szkolny konkurs ?WordMaster?, w ktrym uczniowie klas pierwszych rywalizowali o tytu Mistrza Swek z jzyka angielskiego. Konkurs skada si z dwch czci: pisemnej i ustnej. W czci pisemnej uczestnicy zmierzyli si z zadaniami, w ktrych na podstawie definicji lub kontekstu zdania musieli odgadn  swka. W czci ustnej,  puszczajc w ruch ?koo fortuny?, losowali zakres tematyczny, z ktrego mieli za zadanie poda wylosowany zestaw swek w wersji angielskiej.  Zwycizc i zdobywc tytuu ?WordMaster 2016? zosta Kevin Klubkowski z klasy 1d. Drugie miejsce zaj Bartosz Babuka z kl. 1m, a trzecie Adam Wrblewski z kl. 1b.
Zwycizcom gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw w nauce jzyka angielskiego.
Organizatorem bya Pani Marzena Gazunow.