Strona główna Uczniowskie akcje I. Dzie Wiosny w Gimnazjum nr 2
   Pierwszy Dzie Wiosny, zorganizowany przez Samorzd Uczniowski zosta przez naszych uczniw powitany piewajco. Klasy I i II (III wyszy na Dni Otwarte do Technikum Ekonomicznego) bawiy si na sali gimnastycznej ? repertuar wiosenny.
   Wrd piosenek byy stare, nieco zapomniane przeboje Mieczysawa Fogga czy z Kabaretu Starszych Panw, ale tez i bardziej wspczesne ? Ani Wyszkoni i zespou Varius Manx.
   Prowadzcy imprez uczniowie: Martyna Zajc, Natalia Nizioek i Marcin Czekaj ? podawali fakty przyrodnicze i geograficzne dotyczce wiosny oraz funkcjonowania organizmu ludzkiego. Zadaniem klasy byo uwane suchanie prowadzcych, po to by wyuska odpowiedni odpowied do quizu.
   Podczas talent ? show moglimy podziwia naszych utalentowanych uczniw, ktrzy zaprezentowali si w krtkich ?popisach?. Czego tu nie ogldalimy! Bya gimnastyczka, recytatorka, piosenkarki, onglerzy ?diabolo? i piki nonej, krlewska odezwa do wiosny. Na koniec uczniowie wraz z nauczycielami zataczyli spontaniczne flash mob.
Ogoszono wyniki potyczek ? wygraa je klasa I b pani Marzeny Gazunow, wygrywajc tym samym nagrod gwna ? 100 z od Rady Rodzicw.
   Dodajmy tylko, e ogoszono wyniki konkursu na ?Najfajniejsza Babeczk?, przeprowadzonego wrd uczniw i nauczycieli z okazji Dnia Kobiet. Naszymi Super ? Babeczkami zostay: pani Aleksandra Podolska (nauczycielka jzyka niemieckiego) i Natalia wider z klasy II b.