Strona główna Konkursy i turnieje Wielki sukces artystyczny
Wielki sukces artystyczny
   Dnia 10 marca 2016r. w Nyskim Domu Kultury odby si 61. Oglnopolski Konkurs Recytatorski, w ktrym wzia udzia uczennica naszej szkoy Agnieszka Klecza z klasy 3a. W kategorii poezja piewana otrzymaa wyrnienie, a tym samym zakwalifikowaa si do etapu powiatowego, osigajc w tej kategorii trzecie miejsce. To wielki artystyczny sukces uczennicy, ktrej talent muzyczny podziwiamy od pierwszej klasy. Agnieszka niejednokrotnie uwietniaa piewem i gr na instrumencie szkolne i pozaszkolne programy artystyczne. Gratulujemy zwycistwa!