Strona główna Konkursy i turnieje Sukces fizykw w Poznaniu
   W dniu 27.02.2016 r. uczniowie naszego gimnazjum tj. Kafel Sebastian, Pander Dominika i Wyrwa Aleksandra z klasy 2B wzili udzia w eliminacjach regionalnych V Oglnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych w kategorii ?moc?, ktre odbyy si w Poznaniu. Po przeprowadzeniu dwch serii eliminacyjnych nasi uczniowie zajli 2 miejsce na 12 druyn uczestniczcych. Tym samym zakwalifikowali si do finau oglnopolskiego, ktry odbdzie si 2.IV.2016 r. w Piasecznie. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.

]">  ]">  ]">  ]">
 ]">  ]">