Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Imprezy i spotkania Rekolekcje w naszej szkole
Rekolekcje w naszej szkole
   Dnia 02 marca 2016r. w naszym gimnazjum odbyy si rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje przeprowadziy siostry zakonne ze Zgromadzenia witej Elbiety w Nysie : Siostra Rita , Wianeja i Paschalis. Tematem przewodnim byo Boe Miosierdzie z racji przypadajcego Jubileuszu Miosierdzia. W pierwszej czci modzie obejrzaa poruszajcy film o trudnych wyborach jakich dokonuje w yciu kady czowiek oraz niezwyke wiadectwo dane przez Siostr Rit. Druga cze miaa charakter warsztatw. Kady ucze mg wzi aktywny udzia. W tej czci analizowane byy warunki dobrej spowiedzi. Uczestnicy byli poruszeni niezwyk szczeroci, prostot i wiadectwem wiary prowadzcych sistr.
   Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie rekolekcji byli katecheci Pani Renata Bielec-Klara i Pan Adrian Zarzycki. Dzikujemy Serdecznie Dyrekcji Szkoy za moliwo przeprowadzenia rekolekcji na terenie szkoy oraz nauczycielom za pomoc przy pilnowaniu modziey.
 
"Get the Flash Player" "to see this gallery."
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information