Strona główna Konkursy i turnieje yj smacznie i zdrowo!
   Nasza szkoa zostaa doceniona przez firm ?Winiary? oraz Federacj Polskich Bankw ywnoci za udzia w 6 edycji programu edukacyjnego ?yj smacznie i zdrowo?. Mia on na celu promowanie zdrowego stylu ycia wrd dzieci i modziey, uczenie ich racjonalnego ywienia i smacznego gotowania. Program realizowaa klasa 1b z wychowawc. Elementy programu zostay rwnie wykorzystane w ramach szkolnego Tygodnia Promocji Zdrowia. Koordynatorzy programu: mgr Aleksandra Podolska, mgr Marzena Gazunow.