Strona główna Imprezy i spotkania Ferie zimowe na wesoo czyli Mae Rozemiane Istotki z wizyt w naszych murach
   W czasie ferii zimowych dzieci z Przedszkola Nr 9 w Nysie miay moliwo skorzystania z obiektw sportowych naszego gimnazjum. Podczas dwugodzinnych zmaga sportowych w rod 3.02 uczyy si rzuca i trafia do koszy pikami rnej wielkoci. Rywalizoway ze sob w wycigach rzdw, gray w dwa ognie, pik non. Natomiast we wtorek, 9.02 byy ?Rycerzami Krla Artura, walczcymi ze smokiem, bronicymi zamku krlewskiego?. Ulubionym sprztem sportowym wszystkich przedszkolakw, zarwno dziewczynek jak i chopcw jest ringo.  To kolorowe, gumowe kko ogromnie cieszy i bawi maych milusiskich.
   Pomysodawczyni, organizatork zaj sportowych dla naszych najmodszych ssiadw z ulicy Sudeckiej oraz prowadzc rozgrywki sportowe jest mgr Beata Ciasto.