Strona główna Imprezy i spotkania witeczne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka
   Dnia 13 stycznia 2016r. uczniowie klasy 1b i 2a wraz z opiekunami: p. Marzen Bargiel i p. Renat Bielec?Klar zoyli najserdeczniejsze yczenia emerytom z Klubu Seniora przy PKPS- ie w Nysie i Stowarzyszenia Osb Niepenosprawnych i ich Przyjaci z okazji niecodziennego wita jakim jest Dzie Babci i Dziadka. Tym razem spotkanie miao miejsce w naszej szkole. Zaproszeni gocie poczuli raz jeszcze magi wit Boego Narodzenia, poniewa uczniowie zaprezentowali przygotowane wczeniej szkolne Jaseka. witeczne przedstawienie przeplatane byo wsplnym piewaniem znanych kold. Nie zabrako te wierszy skierowanych w stron babci i dziadka. Uroczysto przebiega w bardzo miej atmosferze, a zakoczya si sodkim poczstunkiem oraz wystpem nyskiej poetki Pani Alfredy Heleny Nowak, ktra od duszego czasu uczestniczy w naszych spotkaniach.