Strona główna Imprezy i spotkania Gocie z Indii w naszej szkole
   W dniach 14 -18 grudnia w ramach programu AEISEC nasz szko odwiedzili gocie z dalekich Indii.  AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez modych ludzi realizujca praktyki i wolontariaty studenckie w 126 krajach. Suri i Adi przyjechali do nas z Delhi i Bombaju. Ich wizyta bya wietn okazj dla uczniw, aby dowiedzie si wielu ciekawych rzeczy dotyczcych kultury Indii. W ramach zaj prowadzonych dla klas studenci  opowiadali o zwyczajach, najwaniejszych witach, historii i zabytkach swojego kraju. Nie zabrako te nauki hinduskiego taca rodem z Bollywood i elementw jzyka hindi oraz prezentacji tradycyjnego hinduskiego stroju ubieranego z okazji wit. Poniewa zajcia prowadzone byy w jzyku angielskim bya to wietna okazja dla uczniw do sprawdzenia swoich umiejtnoci jzykowych i motywacja do nauki. W zamian za swoje zaangaowanie w prac z modzie Adi i Suri mieli moliwo pozna polsk gocinno, zwyczaje zwizane ze witami Boego Narodzenia, sprbowa pysznego polskiego jedzenia i  zwiedzi nasze miasto.