Strona główna Uczniowskie akcje Program podnoszcy poziom czytelnictwa w naszej szkole ?Tyle jest ciekawych ksiek i czasopism?
W naszej szkole rozpoczlimy realizacj programu podnoszcego poziom czytelnictwa pt. ?Tyle jest ciekawych ksiek i czasopism?.
 Cele oglne programu to:
  ?    rozbudzenie wrd uczniw potrzeb czytelniczych
  ?    pogbienie postawy mionika ksiek
  ?    inspirowanie do wyraania wasnych myli i potrzeb
  ?    ksztatowanie umiejtnoci wiadomego korzystania z ksigozbiorw
Efekty dziaa:
  ?    podniesienie czytelnictwa wrd uczniw
  ?    zwikszenie umiejtnoci wiadomego korzystania z ksigozbiorw
  ?    traktowanie ksiek i czasopism jako jednej z atrakcyjnych form spdzania wolnego czasu
  ?    wsplne podejmowanie dziaa majcych na celu propagowanie czytelnictwa
  ?    wykazywanie si odpowiedzialnoci za naoone zadania
W ramach realizacji programu zaplanowano mnstwo przedsiwzi, np. lekcje biblioteczne, lekcje muzealne, konkursy, wieczorki poetyckie, spotkania z ciekawymi ludmi  - mionikami ksiek, wystawy itp.
Za realizacj programu odpowiedzialni s nauczyciele: p. Marzena Bargiel i p. Joanna Nowak.