Strona główna Wycieczki Obz sportowo - rekreacyjny we Wadysawowie (2015)
   Midzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ?Gim2?, jak co roku zorganizowa dla dzieci i modziey ze szk nyskich 14-dniowy wypoczynek letni o charakterze sportowo ? rekreacyjnym nad polskim Morzem Batyckim we Wadysawowie ? ?Wadysawowo 2015?. Wyjazd odby si w ramach realizacji zadania publicznego i by dofinansowany przez Gmin Nysa.
   W trakcie pobytu 45 uczestnikw czynnie odpoczywao grajc w siatkwk plaowa, pik non, koszykwk, kwadranta oraz inne gry sportowe (na terenie orodka znajdowao si boisko sportowe, plac zabaw oraz hala sportowa). Mogli wypocz na piknej, piaszczystej play. Odbyy si dwie wycieczki: jedna na Hel, gdzie mogli zobaczy pwysep oraz do Gdaska: wizyta w Muzeum Bursztynu i na Stadion PGE ARENA Gdask. Spacerowali malowniczymi uliczkami Gdaska. Modzie odbya rejs statkiem po Morzu Batyckim, zobaczya ?Dom do gry nogami?, bya z wizyt w OCEAN PARKU, gdzie przybliono im bogaty i ciekawy wiat zwierzt morskich.
   W trakcie wycieczek poznali histori i topografi polskiego wybrzea. Intensywnie brali udzia w konkursach plastycznych oraz z duym zaangaowaniem realizowali tematyk profilaktyczn w ramach zadania. Pieszo poznali Wadysawowo i okolic, brali udzia w imprezach kulturalno ? owiatowych, ktrych organizatorami byy lokale wadze (turnieje siatkwki plaowej i sparing lekkoatletyczny).
   Wyjazd mia za zadanie pomc w prawidowym rozwoju fizyczno ? spoecznym modego czowieka, zagospodarowa czas, zaszczepi pozytywne wzorce spdzania wolnego czasu.
Kierownikiem i organizatorem wypoczynku bya pani Beata Ciasto.