Strona główna Uczniowskie akcje Nasze projekty w Oglnopolskim Konkursie IDEA 2015

To konkurs na najlepsze przedsiwzicie uczniowskie organizowany przez Modzieow Fundacj Przedsibiorczoci. Adresowany jest do modziey gimnazjalnej i jej nauczycieli. Celem konkursu jest wyonienie najaktywniejszych szk gimnazjalnych, ktre cz zdobywanie wiedzy z podejmowanym przez uczniw dziaaniem, ksztatujcym i rozwijajcym umiejtnoci niezbdne do funkcjonowania w dorosym yciu, ale take wymiana dowiadcze i rywalizacja.

Zachcamy wszystkich do wsparcia naszych dziaa i zagosowania. Mona to zrobi wchodzc na stron: www.przedsiebiorczosc.junior.org.pl/pl/przedsiewziecia

Nastpnie:

• klikamy na nasze wojewdztwo i wyszukujemy Gimnazjum nr 2,

• wybieramy 1 z dwch nominowanych projektw: Przyjaciele dla przyjaci bd Midzypokoleniowe Centrum Wiedzy (Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw),

• wpisujemy swj e-mail, na ktry zostanie przesany link potwierdzajcy oddanie gosu i KLIKAMY w link.
    TO WSZYSTKO!!

Kady moe gosowa tylko raz w dniach od 1 do 8 maja 2015r.

Liczymy na Wasze gosy !!!