dziaajce przy Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie zaprasza uczniw klas IV-VI oraz modzie gimnazjaln na BEZPATNE WARSZTATY pt.: ?Odkrywamy swoje talenty? w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych, tj. od 19.01.2015r. do 23.01.2015r. w godzinach 10:00 - 13:00 w sali nr 3 Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie przy ul. B.Prusa 14.
   Modzie bdzie miaa moliwo uczestnictwa w zajciach, blokach tematycznych z zakresu matematyki, fizyki, chemii, przedsibiorczoci, dziennikarstwa czy sztuki. Warsztatom towarzyszy bd rozgrywki umysowe, SCRABBLE oraz zajcia piki rcznej.

Zajcia prowadzone bd w nastpujcych blokach tematycznych:
  • 19.01.2015 ? blok matematyczny (p. T.Gua, p. E.Grzaska),
                        blok chemiczny (p. M.Wilaszek)
  • 20.01.2015 ? blok artystyczny ? LUDZIE Z PASJ - czyli spotkanie z muzyk -
                        piewem i tacem (p. R.Woniak)
  • 21.01.2015 ? blok fizyczny (p. L.Gazunow),
                        blok przedsibiorczoci (p. E.Chojecka - spotkanie z przedsibiorc
                        w Pizzerii Grze);
  • 22.01.2015 ? blok dziennikarski (p. T.Perfikowski - portal Nysaonline),
                        blok artystyczny (p. B.Doliska ? rzeba w mydle)
  • 23.01.2015 ? Kurs z zakresu pierwsza pomocy przedmedycznej (instruktor
                        I. pomocy PCK p. M.Flakowski, p. A.Warzecha-Trzsmiech),
                        blok gier i rozgrywek umysowych (p. B.Hrykw, p. A.liwiska)
Dodatkowo bd odbywa si przez cay tydzie zajcia z piki rcznej.
Udzia w zajciach jest bezpatny.
Zgody do uczestnictwa w zajciach do pobrania poniej ze strony: www.gim2.nysa.pl lub strony www.nissase.org oraz w sekretariacie Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie przy ul. B.Prusa 14.
Chtni do udziau w warsztatach proszeni s o dostarczenie zgd do 19.01.2015r. do sekretariatu szkoy.

Zapraszamy serdecznie

Karta zgoszenia dziecka - owiadczenie rodzica/opiekuna (do pobrania)