Strona główna Uczniowskie akcje Anio dla Anioa - koncert 11 stycznia 2015r.
   Dnia 11 stycznia 2015r. w kociele p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Nysie o godz. 15:00 odbdzie si koncert charytatywny, podczas ktrego MAGDA ANIO Z ZESPOEM zapiewa dla Mateusza Anioa.
   Mateusz jest 14-letnim uczniem drugiej klasy Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie. Od 2009 r. zmaga si z nieoperacyjnym guzem mzgu. Wymaga to duo siy duchowej i nadziei na zwycistwo z chorob. Leczenie wymaga rwnie rodkw finansowych. Dlatego te chcemy wesprze duchowo oraz materialnie Mateusza i jego rodzin.
   Akcj koordynuj koledzy i koleanki z klasy II a, do ktrej uczszcza Mateusz. Sprzeda cegieek i zbirka pienidzy na potrzeby leczenia Mateusza bdzie odbywa si przed koncertem, a take przed i po kadej mszy witej w parafii Matki Boskiej Bolesnej w Nysie (godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, koncert - godz. 15:00, 17:00)

Zapraszamy, bdcie z nami tego dnia!

Magda Anio z zespoem to profesjonalni muzycy, ktrzy na swoim koncie maj wiele pyt, do najbardziej znanych nale m.in.: ?Kiedy dusza piewa?, ?Ani oko, ani ucho? ?Do gry nogami?, ?Lolek? czy te ?Albo, albo??
Ich piosenka ?Zaufaj Panu ju dzi? towarzyszya Janowi Pawowi II w jego ostatniej podry do Polski.