dziaajce przy Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie zaprasza uczniw klas IV-VI oraz modzie gimnazjaln na bezpatne WARSZTATY pt.: ?Odkrywamy swoje talenty? w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych, tj. od  19.01.2015 r. do 23.01.2015 r. w godzinach 10:00 - 13:00 w sali nr 3 naszego gimnazjum.
   Modzie bdzie miaa moliwo uczestnictwa w zajciach, blokach tematycznych z zakresu matematyki, fizyki, chemii, przedsibiorczoci, dziennikarstwa, fotografii czy sztuki. Warsztatom towarzyszy bd rozgrywki umysowe, SCRABBLE oraz zajcia piki rcznej.
   Blisze informacje oraz karty zgoszenia dziecka wkrtce na stronie www.nissase.org, www.gim2.nysa.pl lub w sekretariacie szkoy Gimnazjum nr 2 ul. B. Prusa 14, tel. 77-4310658.

Karta zgoszenia dziecka - owiadczenie rodzica/opiekuna (do pobrania