Strona główna Twórczość uczniowska Wernisa wystawy fotograficznej naszej absolwentki i jej koleanek
   Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy zdj Marty Job, Katarzyny Szelki (absolwentki Gimnazjum nr 2 w Nysie) oraz Marzeny Szlachetki, ktre odbdzie si 6 czerwca 2014 roku (pitek) o godzinie 17:00 w Forcie Wodnym przy ul. Powstacw lskich 2 w Nysie. Wystaw bdzie mona oglda do 14 czerwca 2014r.

Katarzyna Szelka, nasza zeszoroczna absolwentka bya czonkiem Koa Fotografii Cyfrowej - Grupy Fotograficznej FOCUS FREE oraz uczszczaa na zajcia artystyczne z fotografii cyfrowej. Jest to ju kolejna wystawa Kasi. Pierwsza z nich, zatytuowana "50 mm" odbya si w 2013 roku w Bastionie w. Jadwigi w Nysie. Na yczenie tamtejszego Gminnego Centrum Kultury kolejna wystawa odbya si w Biaej Prudnickiej.
   Zdjcia Kasi z wystawy "50 mm" moecie oglda na staej ekspozycji w Gim-Klubie oraz przy studio fotograficznym w naszej szkole.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WERNISA
LUB DO ODWIEDZENIA WYSTAWY W PӬNIEJSZYM TERMINIE