Strona główna Konkursy i turnieje Wygrana w Maej Olimpiadzie Techniki
Uczniowie klasy III m Pawe Dymowski, Kamil Kasperski i Mateusz Baran zdobyli I miejsce w Maej Olimpiadzie Techniki, ktra odbya si  w Centrum Ksztacenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie. Opiekunem grupy bya pani mgr Joanna Politaska. Olimpiada miaa zasig powiatowy i skadaa si z 6 etapw:
   1. Test wiedzy technicznej.
   2. Rysunek techniczny.
   3. Pierwsza pomoc
   4. Identyfikacja budowy maszyn.
   5. Diagnozowanie pojazdw.
   6. Identyfikacja obrabiarek mechanicznych i narzdzi.
Finalici otrzymali nagrody - dyski przenone, a dla szkoy zdobyli odtwarzacz DVD.
Serdecznie gratulujemy!