Strona główna Imprezy i spotkania Dni Otwarte w Gimnazjum nr 2
Dni Otwarte w Gimnazjum nr 2
   13 i 14 lutego 2013 byy Dniami Otwartymi w naszym gimnazjum. Uczniowie klas szstych oraz ich rodzice mogli zwiedza nasze budynki.
   Przyszli gimnazjalici bardzo dokadnie zobaczyli czym dysponuje Gimnazjum nr 2.  Mili moliwo obejrzenia biblioteki, wietlicy szkolnej ? ?GimKlubu?, pracowni komputerowych, sal lekcyjnych: biologicznych, chemicznych, matematycznych, jzykowych z tablicami multimedialnymi. Na duej zatrzymywali si na terenie obiektw sportowych. Trzy sale gimnastyczne, dwie siownie, sala taneczna z lustrami, boiska zewntrze to bogate i imponujce zaplecze naszego gimnazjum.
   Sprawy ciaa to rwnie stowka, sklepik szkolny i sanitariaty z ktrych mog korzysta nasi uczniowie. Szstoklasici po zapoznaniu si z naszym potencjaem zobaczyli krtki spektakl muzyczno ? taneczny przygotowany przez gimnazjalistw, ktrzy jak zawsze s niezawodni i ywioowi.