Przy naszym Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie powstao Stowarzyszenie Edukacyjne "Nissa" w ramach ktrego funkcjonowa zaczyna Centrum Rozwijania Talentw i Uzdolnie.

Modzie starszych klas szk podstawowych oraz gimnazjalna bdzie miaa moliwo uczestnictwa w zajciach w nastpujcych blokach tematycznych:
  • I blok matematyczno-przyrodniczy
  • II blok nauk humanistycznych
  • III blok przedsibiorczo i doradztwo zawodowe
  • IV blok artystyczny
  • V blok sportowy
  • VI blok jzykowy
   Ju teraz w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 17 do 21 lutego 2014 r. w godzinach 9.30 ? 12.00 w sali nr 3 odbywa si bd bezpatne WARSZTATY ?Odkryjemy Twoje talenty?.

Zajcia prowadzone bd w nastpujcych blokach tematycznych:
17.02.2014 r. ? blok jzykowy (p. A.Janczar)
18.02.2014 r. ? blok matematyczny (p. V.Szober), blok przedsibiorczy ( p. E.Chojecka)
19.02.2014 r. ? blok humanistyczny (warsztaty dziennikarskie - dziennikarz Nyskiej Telewizji Internetowej)
20.02.2014.r  ? blok chemiczny (p. M.Wilaszek)
21.02.2014 r. ? blok artystyczny (p. M. Gazunow).

Przez cay tydzie moliwo uczestnictwa w zajciach piki rcznej na duej sali gimnastycznej (prowadzcy p.M.Szpitalny).
   W czasie warsztatw modzie bdzie miaa rwnie moliwo skorzystania z indywidualnych porad doradcy zawodowego. Dodatkowo przez cay tydzie odbywa bd si rwnie zajcia w szkolnym Gim-Klubie pt.: ?wiat kreatywnych gier? ( p. B. Hrykw, p. A. liwiska).
Udzia w zajciach jest bezpatny.

Uczniw klas szstych oraz gimnazjum zapraszamy serdecznie!

Owiadczenie rodzica do pobrania  (z ktrym dziecko powinno przyj na zajcia).
Mona je rwnie odebra w sekretariacie Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie przy ul. B.Prusa 14