Strona główna Konkursy i turnieje I miejsce w etapie miejsko ? gminnym Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego
   16 stycznia 2014r. odby si w naszej szkole etap miejsko-gminny Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego. Uczniowie nyskich gimnazjw zmagali si z dwuczciowym testem, w ktrym sprawdzane byo rozumienie tekstu pisanego oraz wiedza z zakresu realioznawstwa Niemiec oraz lska Opolskiego.
   I miejsce zaja uczennica klasy II m naszej szkoy, Sarah Klose! Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki podczas etapu wojewdzkiego!