Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Konkursy i turnieje I miejsce w etapie miejsko ? gminnym Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego
   16 stycznia 2014r. odby si w naszej szkole etap miejsko-gminny Wojewdzkiego Konkursu Jzyka Niemieckiego. Uczniowie nyskich gimnazjw zmagali si z dwuczciowym testem, w ktrym sprawdzane byo rozumienie tekstu pisanego oraz wiedza z zakresu realioznawstwa Niemiec oraz lska Opolskiego.
   I miejsce zaja uczennica klasy II m naszej szkoy, Sarah Klose! Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki podczas etapu wojewdzkiego!
 

Komentarze 

0 #1 2014-01-30 18:04
Super oby tak dalej
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information