Strona główna Konkursy i turnieje Uczennice klasy III m walcz o zwycistwo w Oglnopolskim Konkursie "Interaktywna Mapa Przemian"
   Uczennice klasy III m, tj. Maria Jamrozik i Karolina Nowak bior udzia w Oglnopolskim Konkursie "Interaktywna Mapa Przemian", w ramach ktrego prowadz blogi. Ich zadaniem jest ukazanie zmian, jakie zaszy w naszej okolicy pod wpywem rodkw z funduszy europejskich.
Kada Wasza wizyta na ich blogach zwiksza szans na wygran naszej szkoy i jej promocj!
Zapraszamy do biecego ledzenia poczyna dziewczt.

Szkolny Klub Przedsibiorczoci