Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości 

Projekty edukacyjne

?Czarownice i czarodzieje? z Gimnazjum nr 2
W dniu 17 czerwca 2012 r. nasza szkoa miaa zaszczyt wzi udzia w konkursie na najpikniejsz czarownic i czarodzieja z Powiatu Nyskiego. Konkurs odbywa si w trakcie Imprezy Herbowej Powiatu Nyskiego. Ulicami rynku nyskiego przeszo 11 grup ?czarodziejskich? wrd nich i my, pod opiek p. Ewy Chojeckiej. Celem konkursu bya promocja naszego regionu oraz ?Szlaku Czarownic Pojezierza Nysko-Jessennickiego?. Mimo, e nie zdobylimy adnej nagrody, to jednak bawilimy si wietnie. W imieniu caej spoecznoci szkolnej dzikujemy uczniom klasy IIIp (A.Blaszczyszyn, N.Czapczyskiej, N.Mrozowskiej, M.Mrozowskiemu, A.Pawlaczyk, J.Pussy, D.Surwka, D.Wisa), ktrzy wcielili si w role czarownic i czarodziejw, powicili swj wasny czas niedzielny  i godnie reprezentowali nasz szko. Podzikowania nale si rwnie p. Beacie Ciasto, ktra przygotowaa ukad choreograficzny grupy.
 
Szkolny Klub Przedsibiorczoci
 
   
   
 

Komentarze 

0 #1 2012-06-28 01:20
Co cute...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information