?Czarownice i czarodzieje? z Gimnazjum nr 2
W dniu 17 czerwca 2012 r. nasza szkoa miaa zaszczyt wzi udzia w konkursie na najpikniejsz czarownic i czarodzieja z Powiatu Nyskiego. Konkurs odbywa si w trakcie Imprezy Herbowej Powiatu Nyskiego. Ulicami rynku nyskiego przeszo 11 grup ?czarodziejskich? wrd nich i my, pod opiek p. Ewy Chojeckiej. Celem konkursu bya promocja naszego regionu oraz ?Szlaku Czarownic Pojezierza Nysko-Jessennickiego?. Mimo, e nie zdobylimy adnej nagrody, to jednak bawilimy si wietnie. W imieniu caej spoecznoci szkolnej dzikujemy uczniom klasy IIIp (A.Blaszczyszyn, N.Czapczyskiej, N.Mrozowskiej, M.Mrozowskiemu, A.Pawlaczyk, J.Pussy, D.Surwka, D.Wisa), ktrzy wcielili si w role czarownic i czarodziejw, powicili swj wasny czas niedzielny  i godnie reprezentowali nasz szko. Podzikowania nale si rwnie p. Beacie Ciasto, ktra przygotowaa ukad choreograficzny grupy.

Szkolny Klub Przedsibiorczoci