Strona główna Konkursy i turnieje Drugie miejsce w XI edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego ?MISTRZ LOGIKI?
Drugie miejsce w XI edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego ?MISTRZ LOGIKI?
Dnia 19 maja w Gimnazjum nr 3 uczniowie klas pierwszych wszystkich nyskich gimnazjw oraz Gimnazjum nr 2 w Guchoazach zmagali si z zadaniami matematycznymi. Nasz szko reprezentowali uczniowie z klasy I m: Bartek Bielecki, Ada Bry, Anna Pietrzyk, Sandra Pasiecznik. Uczniw do konkursu przygotowywaa pani Violetta Szober.

Wyniki konkursu:
I miejsce ? Gimnazjum Diecezjalne w Nysie