Strona główna Konkursy i turnieje Jakub Kry zwycizc finau XI konkursu jzyka angielskiego ?Golden Owl?
W dniu 10 maja 2012 r. odby si fina XI konkursu jzyka angielskiego ?Golden Owl? organizowany co roku przez Gimnazjum nr 1 w Nysie. W finale udzia wzio 23 uczestnikw. W tym roku po raz kolejny uczestniczyli w nim uczniowie spoza granic Polski ? z Ukrainy i Sowacji, a take uczniowie z rnych gimnazjw na terenie Opolszczyzny.
Nasz szko reprezentowali uczniowie kl. III m: Jakub Kry i Micha Rupiski, przygotowywani przez mgr Ann Capenko.
Ostatni etap konkursu skada si z trzech czci: suchowej, pisemnej i ustnej, zatem uczniowie mogli wykaza si rnymi umiejtnociami. Atmosfera konkursu bya bardzo mia, szczeglnie mio byo przy ogoszeniu wynikw, gdy zwycizc okaza si Jakub Kry.
Serdecznie gratulujemy, bo konkurencja bya dua! Drobne i wiksze sukcesy wzmacniaj ch dalszego rozwijania zainteresowa. Gratulujemy rwnie wszystkim uczestnikom, w tym Michaowi. saamo zakwalifikowanie si do ostatniego etapu jest ju osigniciem. [AJ]