Strona główna Twórczość uczniowska Ferie w naszym studiu fotograficznym
Ferie w naszym studiu fotograficznym
   W czasie ferii, 26 stycznia odbya si sesja fotograficzna Koa Fotografii Cyfrowej w nowym, szkolnym studiu fotograficznym. Czonkowie koa uczyli si trudnej sztuki portretu fotograficznego. Pozoway im dziewczta z klasy 2c: Paulina Badowska, Emilka Lamer i Iza Zalewska, za co bardzo im dzikujemy.
   Oto kilka dzie, ktre powstay w trakcie sesji. miao mona powiedzie, e nasi fotografowie prezentuj ju bardzo wysoki poziom umiejtnoci. Jak widzicie - warto uczy si tej trudnej sztuki, poniewa pniejsze efekty s spektakularne.
   Reszta prac z sesji bdzie ju wkrtce dostpna na stronie koa fotografii. Zapraszamy chtnych na zajcia koa fotografii. Moemy przyj jeszcze kilka osb.

opiekun koa - mgr Janusz aczek