Strona główna Twórczość uczniowska Jej portret - cykl fotografii Mariusza Charzy
   Od dwch lat Mariusz Charza jest uczestnikiem zaj Koa Fotografii Cyfrowej - Grupy Fotograficznej "FOCUS FREE" utworzonej i prowadzonej od 2009 roku przez Pana Janusza aczka. Czonkowie koa robi coraz wiksze postpy i wkrtce zaprezentuj swoje zdjcia na wystawie fotograficznej.
Przedstawiamy cykl portretw plenerowych, ktry Mariusz realizowa z Karolin Sowisk, uczennic naszej szkoy.

Zapraszamy take do odwiedzania strony internetowej koa fotografii:
oraz naszego kanau na YouTube: