Procedura wyrabiania duplikatu legitymacji szkolnej, karty rowerowej lub świadectwa szkolnego
Informujemy, że w przypadku wyrobienia duplikatu legitymacji szkolnej lub karty rowerowej rodzic musi dokonać wpłaty 9 zł. W przypadku duplikatu świadectwa szkolnego jest to kwota 26 zł.

Wpłaty dokonuje się na konto o numerze:
o nazwie Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie, ul. B.Prusa 14
lub w kasie Gminnego Zarządu Oświaty w Nysie ul. Kolejowa 15.
Z potwierdzeniem wpłaty oraz ze zdjęciem uczeń lub rodzic zgłasza się do sekretariatu szkoły w celu wyrobienia zagubionego dokumentu.

Oryginał legitymacji szkolnej jest wystawiany bezpłatnie z chwilą rozpoczęcia nauki dziecka w naszej szkole.

Wniosek o wydanie duplikatu (do pobrania)