Strona główna Konkursy i turnieje Trzecioklasici w projekcie edukacyjnym
   18 uczniw naszego gimnazjum wzio udzia w II edycji OGLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA DOWIADCZENIE FIZYCZNE zorganizowanym w ramach projektu "Odkrywa nieznane, tworzy nowe - program rozwijania zainteresowa fizyk".
Dwch uczniw klasy III p: Patryk Jakiewicz i Rafa Cholewczuk zostao zakwalifikowanych na warsztaty ZZZ Zobacz - Zbadaj - Zrozum.
Trzecioklasici wyjad na warsztaty wraz z opiekunem grupy - mgr Teres Gu, w dniach 24, 25 i 26 wrzenia do Wisy woj. lskie.