Strona główna Konkursy i turnieje Przedmiotowy Zestaw Wsparcia
Przedmiotowy Zestaw Wsparcia

Efektem pracy grupy 14 uczniw  oraz nauczyciela prowadzcego  mgr Teresy Guy z naszego gimnazjum, w ramach realizowanego oglnopolskiego projektu z fizyki: ,,Odkrywa nieznane, tworzy nowe ? program rozwijania zainteresowa fizyk? jest zdobycie dla szkoy Przedmiotowego Zestawu Wsparcia (PZW).W skad tego zestawu wchodz: zestaw komputerowy, oprogramowanie i pomoce naukowe do fizyki.

Zestawy takie otrzymao 16 szk, spord 180 biorcych udzia w projekcie ? kadym regionie byo tylko jedno gimnazjum i jedna szkoa ponadgimnazjalna.

Na kocow liczb punktw decydujc o przydziale Przedmiotowego Zestawu Wsparcia skaday si punkty uwzgldniajce: liczb zdobytych punktw przez 10 najlepszych uczniw z testu wiedzy i umiejtnoci w ramach konkursu Warsztaty w CERN w Genewie, liczb zdobytych punktw przez 10 najwyej ocenionych uczniw uzyskanych w ramach konkursu na propozycj dowiadczenia warsztatw Zobacz-Zbadaj-Zrozum, liczb uzyskanych punktw na podstawie dokonanej analizy dokumentw ewaluacyjnych projektu ze szczeglnym uwzgldnieniem poziomu zrealizowanych zaoonych do realizacji celw projektu (ankieta ewaluacyjna, sprawozdania z realizacji projektu), wzrostu zainteresowania fizyk, zwikszenie motywacji do podjcia dalszej nauki na kierunkach technicznych.

GRATULUJEMY Uczestnikom Projektu!