Dwie nauczycielki naszej szkoły nominowane do nagrody "Nauczyciel na medal"

Nauczycielki naszej szkoły, Pani Małgorzata Żaczek i Pani Dorota Woźniak uzyskały nominację do tytułu "Nauczyciel na medal 2018", plebiscycie organizowanym przez NTO, którego partnerem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu. Nominacje zostały zgłoszone przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii.

Celem plebiscytu jest docenienie i nagrodzenie Pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością, fachowością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy.
Nauczyciel, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie medal i awans do wojewódzkiego finału plebiscytu.
Obu paniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do głosowania (Uwaga! SMS-y są płatne - tylko za zgodą rodziców).

Głosowanie SMS-owe potrwa do wtorku, 6 listopada, do godziny 20:00.
(szczegóły na stronie internetowej NTO)

Więcej informacji na temat plebistytu na stronie NTO: https://nto.pl