Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 

Dwie nauczycielki naszej szkoły nominowane do nagrody "Nauczyciel na medal"
 
   Nauczycielki naszej szkoły, Pani Małgorzata Żaczek i Pani Dorota Woźniak uzyskały nominację do tytułu "Nauczyciel na medal 2018", plebiscycie organizowanym przez NTO, którego partnerem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu. Nominacje zostały zgłoszone przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii.
 
    Celem plebiscytu jest docenienie i nagrodzenie Pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością, fachowością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy.
Nauczyciel, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie medal i awans do wojewódzkiego finału plebiscytu.  
Obu paniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do głosowania (Uwaga! SMS-y są płatne - tylko za zgodą rodziców).
 
Głosowanie SMS-owe potrwa do wtorku, 6 listopada, do godziny 20:00.
(szczegóły na stronie internetowej NTO)
 
 
Więcej informacji na temat plebistytu na stronie NTO: https://nto.pl
 
 


Copyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information