Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019
Zapraszamy na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2018/2019 w poniedziałek, 3 września 2018 r.:
  • dla klas I - III o godz. 9:30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Nysie przy ul. 11 listopada 6
  • dla klas IV-VIII i oddziałów gimnazjalnych o godz. 10:30, w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Nysie przy ul. B. Prusa 14
Msza święta odbędzie się w kościele MBB przy ul. Rodziewiczówny w Nysie o godz. 8:15.