Strona główna Konkursy i turnieje "Żyj smacznie i zdrowo"
"Żyj smacznie i zdrowo"

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Żyj smacznie i zdrowo" marki "Winiary", w ramach którego szkoły biorą udział w konkursie, którego celem jest utrwalanie prawidłowych nawyków żywieniowych i stosowanie ich w codziennym życiu oraz zachęcanie do częstego spożywania warzyw i owoców oraz uprawiania aktywności fizycznej. Konkurs ma zachęcić uczniów do przygotowania prac konkursowych w formie relacji z wydarzenia społecznego propagującego zasady zdrowego żywienia i codziennej aktywności fizycznej.
   Naszym pomysłem jest turniej zumby, w którego uczestnikami będa mieszkańcy Nysy od przedszkolaka do seniora. W trakcie jego trwania gimnazjaliści serwować będą zdrowe i smaczne przekąski.