„Władysławowo 2018” – wypoczynek dzieci i młodzieży, obóz sportowo – rekreacyjny, połączony z warsztatami z zagadnień profilaktyki uzależnień
Brak wolnych miejsc
  • Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Gim2” w Nysie; wypoczynek będzie zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Opolu
  • Kierownik obozu – Beata Ciastoń tel. 606 409 217 (proszę dzwonić po godz. 20:00); mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )
  • Termin 8 lipca do 22 lipca 2018;
  • Uczestnicy – dzieci i młodzież z Gminy Nysa czyli osoby zameldowane na terenie Gminy Nysa, uczniowie szkół Gminy Nysa
  • Zakwaterowanie: Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II we Władysławowie, ul. Morska 1, 84 – 120  Władysławowo, woj. pomorskie; tel. 058 674-04-41
  • Przejazd – autokarem (firma transportowa)
  • Wycieczki w cenie obozu: rejs statkiem po Morzu Bałtyckim, Gdańsk – Westerplatte, Sopot, muzea; zajęcia na hali sportowej
  • Ubezpieczenie NW; zabieramy podręczną apteczkę
  • Opieka medyczna Władysławowo: Przychodnia Remedia w Ratuszu
  • Wykwalifikowana kadra
  • Zajęcia profilaktyczne, gry i zabawy sportowo – rekreacyjne, zajęcia plastyczne, gry terenowe
  • Kąpiele morskie i słoneczne – ratownik morski we Władysławowie

Koszt wyjazdu:
Aby zakwalifikować się do dofinansowania do wypoczynku, należy zsumować zarobki netto rodziców z ostatnich trzech miesięcy i podzielić przez (ilość) członków rodziny. Jeżeli dochód na rodzinę nie przekracza 1.200,00 zł netto/osobę to zostanie przyznane dofinansowanie. Pierwszeństwo mają rodziny wielodzietne, czyli 3 i więcej dzieci w rodzinie spełniające kryterium dofinansowania. W przypadku rodzin, których kryterium dochodowe nie przekracza 514,00 zł/osobę w rodzinie, należy wystąpić o dofinansowanie do Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie.

Koszt obozu po dofinansowaniu to 128,00 zł
Całkowity koszt obozu na osobę to 1.288,00 zł

Wpłaty należy kierować do kierownika obozu lub na konto klubu. Wpłaty na konto po uprzednim zgłoszeniu chęci wyjazdu do kierownika obozu i jego akceptacji.
Wpłata na konto z dopiskiem: „Obóz – Władysławowo 2018” oraz z imieniem i nazwiskiem dziecka.
Nr konta MUKS „Gim2” na które należy kierować wpłaty:
Raiffeisen Bank Polska S.A. o/Nysa 68 1750 0012 0000 0000 2504 2727
Opłata za obóz do 10 czerwca 2018 roku.