Nasz projekt wygrał! Dziękujemy za pomoc
Dziękujemy bardzo wszystkim mieszkańcom Nysy, rodzicom, uczniom, którzy wsparli nasz pomysł „Nyska Strefa Biegacza” zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Gminy Nysa 2018. 26 lutego 2018 roku projekty zostały zweryfikowane, nasz pomysł zdobył 2559 głosów i uzyskał pierwsze miejsce. Uzyskaliśmy 150 000 zł na budowę obok boiska szkolnego na ul. Sudeckiej, czterotorowej tartanowej bieżni oraz skoczni do skoków w dal. Uruchamiamy procedurę realizacji projektu i w najbliższym czasie zapraszamy do biegania po nowej bieżni. Liczymy także na wsparcie naszych kolejnych pomysłów realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego.

fot. Urząd Miejski w Nysie

Szczegóły na stronie Urzędu Miejskiego w Nysie