Strona główna Konkursy i turnieje Przegląd Anglojęzycznej Piosenki Walentynkowej
Przegląd Anglojęzycznej Piosenki Walentynkowej
   Walentynki to dzień, który już na stałe wszedł do naszej polskiej obyczajowości. Jest to święto szczególnie ważne dla młodych ludzi. Dlatego 14 lutego 2018 roku w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 w Nysie po raz ósmy odbył się Przegląd Anglojęzycznej Piosenki Walentynkowej, w którym wzięli udział uczniowie nyskich szkół. Młodzież gimnazjalna kolejny raz miała okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne i muzyczne, a także opanowanie języka angielskiego.
   Po zmaganiach konkursowych zarówno wykonawcy, jak i publiczność bawili się wspólnie śpiewając najpiękniejsze piosenki o miłości.
   Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest pani Agata Lisik, nauczycielka języka angielskiego.