Strona główna Uczniowskie akcje Akcja SK PCK „Czerwonokrzyska Gwiazdka”
Akcja SK PCK „Czerwonokrzyska Gwiazdka”
W ramach akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, w grudniu 2017 r., szkolne koło PCK zorganizowało paczki świąteczne dla 14. rodzin uczniów naszej szkoły, będących w trudnej sytuacji materialnej.
W ramach akcji został również ogłoszony konkurs o tytuł „Mistrza Pomagania” - dla ucznia, który przygotuje najpiękniejszą „Świąteczną Paczkę”.

Wyniki konkursu:
I miejsce –   Mariusz Wożniak, kl. 3bg
II miejsce –  Ada Gruszecka, kl. 3cg
                  Mikołaj Chojecki, kl. 2mg
III miejsce – Paulina Szymańska, kl. 3cg
                  Wojciech Duliba, kl. 6c

Serdeczne podziękowania za współpracę i pomoc podczas akcji kieruję w stronę p. pedagog – Joanny Potoniec oraz p. Lucyny Fieducik-Lis.
Dziękuję również uczniom i wychowawcom za zaangażowanie i ofiarność a laureatom konkursu z całego serca gratuluję.

Opiekun
SK PCK i Wolontariatu