Strona główna Konkursy i turnieje Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
25 października 2017 roku w naszej szkole odbył się szkolny etap Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej. W konkursie wzięło udział 11 uczniów.
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się troje uczniów:
  1.  Kamila Dąbska II mg
  2.  Szymon Gorczyca II dg
  3.  Paulina Szymańska III cg

30 listopada w Diecezjalnej Szkole Podstawowej w Nysie odbył się etap rejonowy tego konkursu.
Do finału zakwalifikowały się:
  1.  Kamila Dąbska II mg
  2.  Paulina Szymańska III cg

Etap finałowy odbędzie się w marcu 2018r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego w Opolu. Do konkursu uczniów przygotowały katechetki: Renata Bielec-Klara oraz Anita Warzecha-Trzęsimiech.
 Uczennicom gratulujemy i życzymy sukcesu w finale.