Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Projekty edukacyjne

Przydatne linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna Sport Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 04.10.2017 - Lasocice
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 04.10.2017 - Lasocice
4 października br. w Lasocicach odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. Najwyższą lokatę zajęłaKinga Różak z klasy Va zdobywając srebrny medal mistrzostw województwa w biegu na 1000 m.Pozostałe lokaty naszych zawodników:
  • V miejsce – 1500 m - Natalia Kołodziej – klasa VIIb
  • VII miejsce – Dominik Węgrzynowski – klasa IId
  • 11 miejsce – 2000 m – Oskar Skirzewski – klasa Vc
  • 14 miejsce  – 1500 m – Izabela Klimczak – klasa IIc
  • 19 miejsce – 2000 m – Mikołaj Rajter – klasa VIIc
  • 30 miejsce – 1000 m – Anna Zarenkiewicz – klasa VId
Opiekunowie: D. Sieroń, T. Kołodziej
 
       
 


Copyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information