Reklama
Strona główna Sport Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych 04.10.2017 - Lasocice
4 października br. w Lasocicach odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. Najwyższą lokatę zajęłaKinga Różak z klasy Va zdobywając srebrny medal mistrzostw województwa w biegu na 1000 m.Pozostałe lokaty naszych zawodników:
  • V miejsce – 1500 m - Natalia Kołodziej – klasa VIIb
  • VII miejsce – Dominik Węgrzynowski – klasa IId