Strona główna Konkursy i turnieje Trzecie miejsce w oglnopolskim konkursie NIEBIESKIE NUTKI
Grupa uczniw z klasy IM braa udzia w oglnopolskim konkursie NIEBIESKIE NUTKI. Organizatorem konkursu jest Fundacja Hotele Polskie Dzieciom. Zadanie konkursowe polegao na napisaniu i nagraniu piosenki poruszajcej temat niepenosprawnoci, a w szczeglnoci autyzmu.
Kompozytorem i autorem tekstu konkursowej piosenki jest Mikoaj Chojecki. Opiekunem grupy jest p. Ewa Wrblewska. Na konkurs wpyno 671 prac - nasi uczniowie otrzymali III miejsce, a nagrod jest 6 dniowy wyjazd do Zakopanego poczony z warsztatami muzycznymi. Wyjazd jest dla caej klasy i jest czciowo dofinansowany przez organizatora konkursu.
Naszym modym - zdolnym gratulujemy sukcesu.