Strona główna Uczniowskie akcje Akcja charytatywna pod hasem ?Najdrobniejsz pomoc moesz zmieni wiat?
   Wspommy uczniw liceum w sprawnym przeprowadzeniu akcji charytatywnej pod hasem ?Najdrobniejsz pomoc moesz zmieni wiat?. Bdzie ona polega na zbirce publicznej przed rozpoczciem i po zakoczeniu mszy przed kocioami 6 stycznia 2016 roku na terenie Nysy.
   Akcja jest prowadzona, aby wesprze finansowo trjk chorych dzieci z gminy Nysa - Dominik Domin, Baeja Jodowca i Karolin Dbrowsk.
Gdyby kto by chtny prosz o stworzenie listy i wysanie jej na e-mail. Potencjalnych wolontariuszy zapraszamy na spotkanie, ktre odbdzie si w redakcji gazety "Nowiny Nyskie" dnia 10.12.2016 tj. w sobot o godzinie 10:00, w celu przyblienia uczniom przebiegu akcji.

Organizatorzy:
Micha Marini