Strona główna Uczniowskie akcje Oglnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu ycia
W dniu 23 listopada 2016 r., w Gimnazjum nr 2, odby si etap szkolny XXV edycji Oglnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu ycia. Uczestnicy rozwizali test z zakresu zasad zdrowego odywiania, zasad udzielania I pomocy przedmedycznej, problematyki ochrony rodowiska, profilaktyki uzalenie oraz oglnej wiedzy o Czerwonym Krzyu.
Uczennice, ktre zajy dwa pierwsze miejsca bd reprezentoway nasze gimnazjum podczas etapu rejonowego a s nimi: Zuzanna Prus oraz Angelika Nagrska z klasy 1m. Dziewcztom serdecznie gratulujemy i yczymy powodzenia podczas kolejnego etapu.

Opiekun SK PCK
A.Warzecha-Trzsimiech