Strona główna Uczniowskie akcje Akcja PCK ?Czerwonokrzyska Gwiazdka"
Akcja PCK ?Czerwonokrzyska Gwiazdka"
W ramach akcji Polskiego Czerwonego Krzya ?Czerwonokrzyska Gwiazdka? pragniemy zorganizowa paczki witeczne dla rodzin uczniw naszej szkoy, bdcych w trudnej sytuacji materialnej.
Szkolne Koo PCK, w ramach tej akcji, ogasza midzyklasowy konkurs o tytu ?Mistrza Pomagania? - dla klasy, ktra przygotuje najlepsz ?witeczn Paczk?.

Zawarto ?witecznej Paczki?:
  • Produkty ywnociowe (dugoterminowe !!!)
  • Sodycze
  • Przybory szkolne
  • Ksiki, bajki, gry, zabawki
  • rodki czystoci, kosmetyki itp.
Podpisane paczki (uczniw prosz o podanie imienia i nazwiska oraz klasy) prosz skada do dnia 12 grudnia 2016r. (poniedziaek) do gab. 209.

Opiekun SK PCK i Wolontariatu:
Anita Warzecha-Trzsimiech