Strona główna Uczniowskie akcje Recykling da owoce
   W padzierniku w naszej szkole odbya si akcja ekologiczna pt.: ,,Recykling daje owoce?. W zamian za zuyty sprzt elektryczny, np.: stare klawiatury, telewizory, telefony, rozdawalimy pyszne owoce. Zainteresowanie akcj byo bardzo due. Rozdalimy okoo 140 kilogramw owocw! Mamy nadziej, e cel wydarzenia, czyli promowanie ekologicznych zachowa i zdrowego stylu ycia zosta osignity. Pomysodawc akcji jest ekolog i podrnik Dominik Dobrowolski, a partnerem Europejska Platforma Recyklingu. W Nysie zbirk elektromieci koordynowao Stowarzyszenie Edukacyjne ?Nissa? dziaajce przy Gimnazjum nr 2 oraz pani Marzena Gazunow z klas 2 b.