Strona główna Konkursy i turnieje Laureaci oglnopolskiej kampanii ZTU
    W dniu 12 padziernika 2016 roku w Nyskim Domu Kultury w Nysie odbyo si uroczyste wrczenie dyplomw i nagrd laureatom konkursw organizowanych w ramach oglnopolskiej kampanii ?Zachowaj Trzewy Umys?. W ramach tej akcji odbyo si wiele konkursw indywidualnych dla uczniw szk podstawowych i  dla gimnazjalistw, m.in. konkurs plastyczno - literacki ?POD DOBR OPIEK?. Z Gminy Nysa wyrnionych zostao 13 uczniw szk podstawowych i 7 gimnazjalistw, ktrzy otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora Kampanii. Wrd laureatw znaleli si uczniowie naszej szkoy: Marianna Cholewicka, Alicja Jamrozowicz, Jakub Marczewski, Mikoaj Doliski, Karolina Zajc, Magorzata Mtel.
Gratulujemy!