Strona główna Sport IV Bieg Uliczny ?Szlakiem Zabytkw Nysy? ? 18.09.2016 r.
   W niedziel 18 wrzenia 2016 roku modzie naszego gimnazjum, ju kolejny raz wzia udzia w projekcie Gminy Nysa i Nyskiego Orodka Rekreacji i pomagaa przy organizacji IV Biegu Ulicznego pod hasem ?Szlakiem Zabytkw Nysy?.
Modzie nyska zaangaowana bya do wyznaczenia trasy oraz dopilnowania, aby podczas startw uczestnicy biegu byli bezpieczni i pewnie dotarli do mety. Wrd biegaczy byli nasi uczniowie, absolwenci i nauczyciele. Zwyciscy biegu to przewanie byli lub aktualnie trenujcy zawodnicy Midzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ?Gim2? (klub ma siedzib w Gimnazjum nr 2 im. Karpatczykw w Nysie). Trenerami lekkoatletw s: p. Tomasz Koodziej i p. Jacek Ryszewski.
   Modzie spisaa si na medal. Wzorowo wywizaa si  z powierzonego jej zadania, dopingowaa startujcych oraz wsplnie ze Stra Poarn oraz Policj czuwaa nad bezpieczestwem biegaczy.

Wolontariusze z Gimnazjum nr 2 w Nysie to:
Jesika Dachowska, Krzysztof  Bidziski, Marcin Czekaj, Weronika Jelcz, Julia Kaliciak, Gabriela Klimczak, Natalia Nizioek, Kinga Nowak, Estera Posypanko, Dominika Szewczyk, Adianna Szober i Nikola Zdobylak z klasy III a, Dominika Pander i Aleksandra Wyrwa z klasy III b, Patryk Brylak, Wiktoria Cielicka, Magdalena Gancarz, Agata Kotara, Klaudia Lejawa, ukasz Mikos, Natalia Nalepa, Wiktoria Piekarz z klasy III e, Wiktoria Wilczek z klasy II b, Weronika Dominowska i Laura Zabrzeska z klasy II c.
Opiekunem modziey bya mgr Beata Ciasto.
Wszystkim wolontariuszom gorco dzikujemy za pomoc, wsparcie i zaangaowanie. Z kolei zawodnikom yczymy wytrwaoci w treningach i kolejnych sukcesw w startach.