Poczet sztandarowy naszej szkoy w skadzie: Dawid Nizio, Martyna Zajc, Wiktoria Wilczek oraz Mariusz Woniak wraz z opiekunami pani Ew Chojeck i pani Joann Brach wzili udzia w X Sejmiku Szk Karpackich, ktry odby si w dniach 8 - 10 wrzenia 2016 roku w Biaymstoku. W czasie wyjazdu uczniowie wzili udzia w XVI Midzynarodowym Marszu Pamici Polskiego Sybiru, uczestniczyli w ciekawych wycieczkach: do meczetu w Kruszynianach, muzeum ikon w Supralu oraz synagogi w Tykocinie. Bya to te okazja do nawizania nowych znajomoci i poznania innych reprezentacji szk, m.in. z Nowej Rudy, gdzie odbdzie si sejmik w 2018 roku. Podczas Sejmiku zostay rwnie podsumowane konkursy tematyczne. Z radoci informujemy, e I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna zaj ucze naszego Gimnazjum - Mariusz Woniak, klasa II b.
Serdecznie gratulujemy!