Strona główna Wycieczki RAJD KLAS KARPACKICH
RAJD KLAS KARPACKICH
   We wtorek 14 czerwca 2016 roku, odby si rajd klas karpackich Gimnazjum nr 2 w Nysie na Fort II Prusy. Obecne byy klasy III e i II e z opiekunami: mgr Jolant Karbowsk i mgr Beat Ciasto. Organizatorem spotkania by Pan Cezary Pryga. Obecna bya rwnie, zaproszona przez niego Brygada Operacyjno ? Szturmowa z Kodzka.
   Spotkanie miao na celu podsumowanie trzyletniej nauki i pracy klasy III. oraz poegnanie z Panem Cezarym Pryg, ktry systematycznie szkoli nasz modzie, uczc ich musztry i samoobrony, powicajc im swj wolny czas i serce. Pan Cezary Pryga zadba o atrakcje militarne dla naszej modziey karpackiej: byy podchody, strzelanie i musztra. Nie zapomniano rwnie o chwili wytchnienia i refleksji przy ognisku. Wymienicie smakoway pieczone kiebaski z buk. Byo to bardzo interesujce i niesamowite spotkanie rwnie dla klasy 2e, ktra bdzie nadal pielgnowa tradycje karpackie.
   Bardzo dzikujemy Panu Cezaremu Prydze ? opiekunowi klas karpackich ? za zorganizowanie spotkania podsumowujcego trzyletni pobyt klasy 3e w naszym gimnazjum. Natomiast Pani Magorzata Pryga ? jako opiekun medyczny, czuwaa nad zdrowiem naszych uczniw, a Pan Bogdan Nalepa ? bra czynny udzia w konkurencjach militarnych.