Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Projekty edukacyjne

Strona główna Imprezy i spotkania Festyn szkolny 2016
Festyn szkolny 2016
   W obecnym roku szkolnym obchody Dnia Dziecka w naszym gimnazjum poczylimy z festynem szkolnym. Ten szczeglny dzie zainaugurowa pan dyrektor Lech Gazunow, a pan Cezary Pryga ju na otwarciu festynu wrczy nagrody dla najlepszych sportowcw. W tym roku uhonorowani zostali: Natalia Wojdyo z klasy III d, Tomasz Bry i Sebastian Dyndor z klasy III a. Pogoda dopisywaa nam przez cay dzie. Nie zawiedli rwnie gocie. Odwiedziy nas bowiem dzieci z Przedszkola nr 9 w Nysie oraz uczniowie ze szk podstawowych. Wszystkim uczestnikom bardzo podobay sie przygotowane atrakcje: pokaz tresury psw policyjnych, pokaz samoobrony i musztry klas karpackich, przeprowadzony przez przyjaciela naszej szkoy pana Cezarego Pryg, wystpy gimnazjalistw w programie  ?Mam talent? oraz zmagania lekkoatletyczne, w ktrych oczywicie udzia brali nasi gocie, a take mecze druyn OSPR nyskich szk. Odby si rwnie Fina piki nonej klas gimnazjalnych. Puchar Karpatczykw zdobya klasa III d, II miejsce przypado II d, a trzecie klasie I d. Gratulujemy zwycizcom.
   ?Gwodziem? programu okaza si wystp grupy teatralnej nauczycieli z naszego gimnazjum w spektaklu ?Pikna i Bestia?.
   Na koniec dnia odbyo si losowanie nagrd. Nagrod gwn - rower, wygra ucze naszej szkoy Marcin Czekaj.
   Uczestnicy festynu, ktrzy zechcieli si podzieli z nami wraeniami, uwaaj, e bya to jedna z najbardziej udanych imprez szkolnych.
 
     
     
    
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
OdświeżCopyright by Janusz Zaczek (2010)

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

EU Cookie Directive Module Information